Tristar Rice cooker | RK-6141 | 300 W | 0.6 L | Number of programs 1 | Black
- TootjadTristar
- Mudel: RK-6141
- Saadavus: 5
-
20€
Tristar Rice cooker | RK-6141 | 300 W | 0.6 L | Number of programs 1 | Black
| All | |
| Digitaalne taimer | N/A |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 224 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 1.5 kg |
| Gross width (mm) | 224 mm |
| Libisemiskindel alus | No |
| Maht | 0.6 L |
| Mõõtetops | Yes |
| Muud funktsioonid | Removable inner pan(s) Detachable lid Lid with steam exhaust Boil-dry protection Power indication light(s) |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 1.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 86 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 260 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Rice cooker |
| Producer product name | RK-6141 |
| Programmide arv | 1 |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.0100352 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar rice cooker rk-6141 300 w 06 l number of programs 1 black, rk-6141, tristar, multikupsetus





